MŠMT - vyhlášení výzvy k podávání návrhů výzkumných infrastruktur

24.6.2014 V rámci aktivity na podporu projektů velkých infrastruktur pro výzkum, experimentální výzkum a inovace vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy výzvu k podávání návrhů výzkumných infrastruktur za účelem jejich komplexního zhodnocení.

Výsledky tohoto hodnocení budou sloužit jako podklad pro rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o poskytnutí účelové podpory vybraným projektům pro nadcházející období 2016 – 2020/2022. Současně budou východiskem pro aktualizaci Cestovní mapy ČR velkých infrastruktur pro výzkum, experimentální vývoj a inovace, která bude plnit roli strategického materiálu ČR pro oblast výzkumných infrastruktur.

Celé znění výzvy a další související dokumenty naleznete zde.

V souvislosti s vyhlášením výzvy k předkládání návrhů výzkumných infrastruktur proběhnou 2 informační dny o výzkumných infrastrukturách. Dne 8. 7. 2014 proběhne informační den v Praze a dne 10. 7. 2014 v Brně. Registrace je možná zde. Z organizačních důvodů přitom bude brán zřetel pouze na přihlášky evidované do dne 30. 6. 2014.

Mgr. Ida Součková Olšová, 24.06.2014 07:44