Finanční a právní aspekty programu HORIZON 2020

20.1.2014 Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s RKO Jižní Morava organizuje seminář Finanční a právní aspekty programu HORIZON 2020.

Seminář se uskuteční 12. února 2014 v aule Fakulty sociálních studií Masarykova univerzity, Joštova 10, Brno od 9:00 – 16:00 hodin.

Cílem semináře je seznámit účastníky se základními finančními a právními pravidly, která se budou v tomto programu aplikovat.

Na semináři vystoupí zástupce Evropské komise, který se zabývá právními aspekty evropských výzkumných projektů a auditorka, která má bohaté zkušenosti s audity projektů rámcových programů.
Seminář je určen především pro projektové manažery, ekonomy, účetní či personalisty, ale i výzkumníky/řešitele, kteří mají zájem seznámit se podrobně s finančními a právními pravidly projektů programu Horizont 2020.

Podrobný program naleznete zde.

Registrace na akci je otevřena do 5. února 2014 nebo do vyčerpání kapacity přednáškové místnosti.

Mgr. Ida Součková Olšová, 20.01.2014 13:46