Seminář k mezioborovým projektům PPV

8.11.2012 Směrnice MU č.6/2012 ustanovila novou interní grantovou soutěž na podporu projektů multidisciplinární spolupráce.

Ve středu 21. listopadu 2012 od 16:30 se uskuteční na MU seminář k navázaní a prohlubování vzájemné mezioborové spolupráce napříč jednotlivými obory na univerzitě v rámci Programu podpory výzkumu (PPV).

Seminář proběhne v Univerzitním kampusu Bohunice, Kamenice 5, pavilon A11, místnost 234, druhé podlaží, a bude jím provázet prof. Ing. Petr Dvořák, CSc., prorektor pro výzkum.

Seminář je určen především výzkumným pracovníkům MU se zájmem o nový formát projektové podpory Grantové agentury MU. Cílem setkání je seznámit vědecko-výzkumnou obec s podporou mezioborové spolupráce.

Co se touto spoluprací myslí? Jaké jsou její podmínky? Nebo jaké jsou příležitosti k jejímu rozvoji? Všechny tyto otázky seminář zodpoví.

Program:

1) Představení schématu podpory a výklad pravidel (15 minut - prof. Dvořák)

2) Příklady mezioborové spolupráce (15 minut - prof. Dvořák)

3) Diskuse (60 minut)

Účast je nutné potvrdit. Toto potvrzení, prosím, zasílejte do 19. listopadu na e-mailovou adresu valekova@rect.muni.cz nebo na tel: 549 49 3633. Bližší informace Vám poskytne Soňa Váleková.

Ing. Soňa Váleková, 08.11.2012 13:46