MŠMT – aktuální výzvy v oblasti mezinárodní spolupráce (INTER-ACTION, Česko-bavorská spolupráce)

10.7.2017

INTER-EXCELLENCE, podprogram INTER-ACTION (LTARF18)

MŠMT vyhlásilo veřejnou soutěž pro podávání projektů mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoji se zaměřením na podporu spolupráce českých výzkumných pracovišť a jejich partnerských pracovišť v Ruské federaci.

Návrhy projektů je možné podávat do 16. srpna 2017.

Zadávací dokumentace a další informace jsou dostupné zde

Česko-bavorská spolupráce – společné výzkumné projekty s dobrou řešení 2018-2020

MŠMT vyhlásilo výzvu, jejímž záměrem je zlepšit vědeckou spolupráci mezi Českou republikou a Svobodným státem Bavorsko, podpořit spolupráci především mladých vědeckých pracovníků z Bavorska a Česka a zároveň motivovat vědce z obou zemí k předkládání společných žádostí o granty na bilaterální projekty. Žádost je nutno podat paralelně v Česku a v Bavorsku, a to vždy jedním žadatelem z ČR a jedním z Bavorska. Žádosti českých vysokých škol resp. výzkumných organizací přijímá MŠMT ČR, žádosti bavorských vysokých škol přijímá BTHA.

Termín podávání žádostí: 31. 8. 2017

Zadávací dokumentace a další informace jsou dostupné zde.

Mgr. Michaela Pavlíková, 10.07.2017 09:05